دیدنی: ۶ موزه که معماری را در دهه آینده تعریف می کنند!
استثنایی: نمایی متفاوت از جنس چوب

راه حل های شرکت ۳form برای نماهای خارجی

متریال های XT شرکت ۳form برای استفاده در شرایط محیط بیرونی ساختمان که نیاز به مشخصه های خاص همانند بسیاردقیق و مقاوم بودن دارند طراحی و ساخته شده اند.

get_started
برداشت اولیه بسیار مهم است
تبدیل ایستگاههای اتوبوس به عناصر نمادین از چشم انداز شهری، و یا زیباسازی دیوارهای صوتی کمترین کاری است که این متریال می تواند انجام دهد. شفافیت، شکل، طراحی گیرا، عملکرد اثبات شده و نصب عالی و زیبا نمای بیرونی بسیار زیبایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد که از درون تا بیرون برای هر بیننده ای جذاب و خیره کننده است.

first_impressions_count

برای سخت ترین شرایط ساخته شده اند
در مقابل نیروهای طبیعی همچون باد شدید، اشعه ماورا بنفش، تگرگ، طوفان برف و دیگر شرایط سخت هوایی مقاوم هستند. متریال هایی همچون Koda XT صد برابر از شیشه در برابر ضربات مقاوم تر بوده و  شصت برابر از اکریلیک سخت ترند که عملا می توان آنها را نشکن در نظر گرفت. محصولات رده XT بسیار کم وزن،‌ آسان برای نصب، محکم و در عین حال می توان به آنها شکل داد و به حالت مورد نظر در آورد. با چنین ماده ای نگرانی جهت تعویض آنها را به شدت کاهش می دهد زیرا بسیار قوی و ماندگار است

designed_for_the_extreme
پایداری بالا
محصولات XTکارآیی بسیار بالایی دارند و از متریال بازیافتی ساخته می شوند. Koda XTتنها محصول پلی کربنات موجود است که برای گرفتن استاندارد ۴ LEED MR Credit می توان استفاده نمود.
این ماده شفاف همچنین استانداردهای IEQ Credit 8.1 و IEQ Credit 8.2 را نیز داراست (نور و نما). سازندگان می توانند این محصول را طوری تغییر داده و استفاده کنند که سلول های فتو ولتاییک در آنها به صورت یکپارچه به کار گرفته شود و تولید برق نیز نمایند.
take_sustainability_outdoors   exteriors_header

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.