نمای قابل بازیافت و موقت: نمایی تنها برای شش ماه!
آسمان خراشی در قلب تجاری دبی، ICD Brookfield

موزه ای با نمای استثنایی در قلب لس آنجلس

اولین مجموعه تصاویر از موزه هنر The Broad که اخیرا در شهر لس آنجلس افتتاح شد را در زیر می بینید. این مجموعه توسط  Diller Scofidio + Renfro’s ساخته شده است. تصاویر زیر، موزه ای سه طبقه را به نمایش کشیده اند که پوسته ای شبیه به کندوی عسل داشته و لابی آن شبیه به غار طراحی گردیده است. همچنین فضایی که برای گالری در نظر گرفته شده، پوسته ای مشبک دارد.

The-Broad-Los-Angeles-photo-Iwan-Baan_dezeen_784_1-2

این ساختمان ۱۱.۱۵۰ متری در خیابان  Grand Avenue در مرکز شهر لس آنجلس قرار دارد و دقیقا روبروی تالار کنسرت والت دیزنی قرار دارد. این موزه ۲ طبقه ار فضای این موزه جهت نمایش هنرهای معاصر مورد بهره برداری قرار گرفته است. همچنین The Broad به عنوان پایگاه اصلی کتابخانه Broad Art Foundation مورد استفاده قرار می گیرد.

The-Broad-Los-Angeles-photo-Iwan-Baan_dezeen_784_2

پوشش محافظ خارجی که از آن با مفهومی به نام «گنبد و پوشش» یاد می شود سقف و دیوارهای بیرونی را پوشانیده است. این پوشش که از ۲۵۰۰ قطعه بتنی تقویت شده با فایبر گلاس تشکیل شده به نور اجازه می دهد تا به آرامی به درون فضای درونی وارد شود، بدون آن که میزان بیش از حد نیاز آن بر آثار هنری بر شکل نمایش آنها تاثیر بگذارد. یک دهانه بزرگ در قسمت جلویی نما، که معماران آن را  oculus می نامند، مکان تالار سخنرانی در طبقه دوم را نشان می دهد.

The-Broad-Los-Angeles-photo-Iwan-Baan_dezeen_784_1

The-Broad-Los-Angeles-photo-Iwan-Baan_dezeen_784_0The-Broad-Los-Angeles-photo-Hufton-Crow_dezeen_784_0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.